Stredná odborná škola agropotravinárska a technická

KUŠNIERSKA BRÁNA 349/2, KEŽMAROK, tel.: 052/4523040, E-mail: sekretariat@soskezmarok.sk

Get Adobe Flash player

Prekladač

Kontakty

V dňoch 13. - 17. mája 2019 sa žiaci druhého ročníka (II. E) zúčastnili výmennej praxe na SOŠ a SOU Kladno, Dubská v Českej republike.

Prax sa uskutočnila v  dielňach odborného výcviku pre automechanikov, kde žiaci absolvovali aj súťaže dvojíc vo výmene kolesa na čas a umiestnili sa na prvých dvoch miestach so skvelým časom. Žiakom sa páčil prístup MOV a taktiež vybavenie odborných dielní. Žiaci získali nové vedomosti, skúsenosti, spoznali školu, triedy, odborné učebne, praktické dielne a areál školy.

Vo voľnom čase hostitelia pripravili pre nás program, v rámci ktorého sme okrem iného navštívili rôzne pamiatky a múzea v Prahe, múzeum amerických automobilov v Lužnej aj pamätník v Lidiciach. Absolvovali sme aj návštevu automobilky Škoda v Mladej Boleslave, kde žiaci mali možnosť priamo vo výrobe vidieť výrobné linky rôznych automobilov a múzeum automobilky Škoda. Žiakom aj MOV Mgr. Polačkovi a Bc. Kopkášovi sa výmenná prax páčila a získali mnoho zážitkov, ktoré budú vedieť zúročiť do budúcna.

Návštevnosť

DnesDnes219
VčeraVčera542
Celkom od 4.5.2017Celkom od 4.5.2017462459

Agenda školy

Akcie